Collaborative Translation Project for Maps Marker Pro - en to uk_UA translation catalogue (951 entries)

en: #1 mapping plugin for WordPress
uk_UA: Картографічний плагін для WordPress № 1

en: %1$s allows up to %2$s requests/domain/day and a maximum of %3$s requests/second without registration - just select "%4$s" as preferred geocoding provider in the according tab on the left to start using the service.
uk_UA: %1$s дозволяє здійснювати до %2$s запитів в день з максимумом %3$s запитів в секунду без реєстрації - для використання сервісу досить вибрати "%4$s" в якості пріоритетного провайдера геокодування у відповідній вкладці зліва.

en: %1$s is based on Leaflet.js maintained by Vladimir Agafonkin
uk_UA: %1$s заснований на Leaflet.js, який підтримує Володимир Агафонкін

en: %1$s markers added, %2$s markers updated, %3$s markers skipped
uk_UA: %1$s маркерів додано, %2$s маркерів оновлено, %3$s маркерів пропущено

en: %1$s markers will be added, %2$s markers will be updated, %3$s markers will be skipped
uk_UA: %1$s маркерів буде додано, %2$s маркерів буде оновлено, %3$s маркерів буде пропущено

en: %1$s uses icons from the Maps Icons Collection maintained by Nicolas Mollet
uk_UA: %1$s використовує піктограми з колекції Maps Icons Collection, яку підтримує Ніколя Молле

en: (no name)
uk_UA: (без назви)

en: (no title)
uk_UA: (без заголовка)

en: <a href="%1$s">Please renew your access to updates and support to keep your plugin up-to-date and safe</a>.
uk_UA: <a href="%1$s">Щоб актуалізувати та убезпечити свій плагін, будь ласка, відновіть ваш доступ до оновлень і системи підтримки</a>.

en: A map with ID %1$s does not exist.
uk_UA: Карта з ID %1$s не існує.

en: A marker with ID %1$s does not exist.
uk_UA: Маркер з ID%1$s не існує.

en: API key required
uk_UA: Необхідний ключ API

en: Access to updates and support valid until
uk_UA: Оновлення та технічна підтримка доступні до

en: Action
uk_UA: Дія

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Add Map
uk_UA: Додати карту

en: Add basemap
uk_UA: Додати базову карту

en: Add close button
uk_UA: Додати кнопку «Закрити»

en: Add filter
uk_UA: Додати фільтр

en: Add map
uk_UA: Додати карту

en: Add maps
uk_UA: Додати карти

en: Add marker
uk_UA: додати маркер

en: Add markers
uk_UA: Додати маркер

en: Add new layer
uk_UA: Додати новий  шар

en: Add new map
uk_UA: Додати нову карту

en: Add new marker
uk_UA: Додати новий маркер

en: Add or edit map
uk_UA: Додати або редагувати карту

en: Add or edit marker
uk_UA: Додати або редагувати маркер

en: Add overlay
uk_UA: Додати оверлей

en: Add popup to track
uk_UA: Додати спливаюче повідомлення до треку

en: Adding a new translation or updating an existing one is quite easy - please visit %s for more information.
uk_UA: Ви легко можете додати новий переклад або оновити існуючий - відвідайте %s для отримання більш докладної інформації!

en: Address
uk_UA: Адреса

en: Adds a map shortcode.
uk_UA: Додає короткий код карт.

en: Admin area
uk_UA: Панель адміністратора

en: Admin notices
uk_UA: Нотатки адміністратора

en: Advanced
uk_UA: Розширений

en: Affiliate ID
uk_UA: Партнерський ID

en: Affiliates
uk_UA: Партнери

en: Afrikaans
uk_UA: Африканська

en: Albanian
uk_UA: Албанська

en: Algolia Places
uk_UA: Сервіс Algolia Places

en: All markers
uk_UA: Всі маркери

en: All markers except from these maps
uk_UA: Всі маркери, крім включених до цих карт

en: Allowed file types
uk_UA: Допустимі типи файлів

en: Always
uk_UA: Завжди

en: Amharic
uk_UA: Амхарська

en: An API key is required if you want to use Bing Maps. For more information on how to get an API key, please visit %1$s.
uk_UA: Для роботи з картами Bing необхідний API-ключ. Детальніше про те, як отримати API-ключ можна дізнатися за адресою %1$s.

en: An installation of Maps Marker Pro %1$s was detected.
uk_UA: Знайдено встановлену Maps Marker Pro %1$s.

en: An older installation of Maps Marker Pro was detected.
uk_UA: Виявлено застарілу установку Maps Marker Pro.

en: An unknown error has occured
uk_UA: Виникла невідома помилка

en: App icon URL
uk_UA: URL іконки програми

en: Arabic
uk_UA: Арабська

en: Arabic (Saudi Arabia)
uk_UA: Арабська (Саудівська Аравія)

en: Are you sure you want to delete the map with ID %1$s?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити карту з ID %1$s?

en: Are you sure you want to delete the marker with ID %1$s
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити маркер ID %1$s

en: Are you sure you want to delete this marker?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте видалити цей маркер?

en: Are you sure you want to reset the settings to their defaults? This cannot be undone!
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скинути налаштування до заданих за замовчуванням? Цю дію неможливо скасувати!

en: Are you sure?
uk_UA: Ви впевнені?

en: Armenian
uk_UA: Вірменська

en: Arrow
uk_UA: Стрілка

en: Ascending
uk_UA: по зростанню

en: Assamese
uk_UA: Ассамська

en: Assign markers to this map
uk_UA: Призначити маркери цій карті

en: Assign the selected markers to the map with ID %1$s
uk_UA: Призначити відмічені маркери на карту з ID %1$s

en: Assigned to map
uk_UA: Призначити карті

en: Attention: if you change the shortcode after having embedded shortcodes into content, the shortcode on these pages has to be changed manually. Otherwise, these maps will not be show!
uk_UA: Увага: якщо ви змінили короткий код після його впровадження в контент, короткий код на цих сторінках потрібно змінити вручну. В іншому випадку карти не будуть відображатися!

en: Attribution
uk_UA: Атрибуція

en: Authentication
uk_UA: Ідентифікація

en: Authentication for Google Maps APIs Premium Plan customers
uk_UA: Перевірка справжності для користувачів Преміум плану Google Maps API

en: Authentication method
uk_UA: Метод перевірки автентичності

en: Auto
uk_UA: Авто

en: Auto close
uk_UA: Закрити автоматично

en: Automatic
uk_UA: Автоматичний

en: Automatic (use WordPress default)
uk_UA: автоматичний (використовувати WordPress за замовчуванням)

en: Automatic (use the WordPress language setting)
uk_UA: Автоматично (використовуються мовні настройки WordPress)

en: Automatic (use the browser language setting)
uk_UA: Автоматично (використовуються мовні настройки браузера)

en: Autostart
uk_UA: Автозапуск

en: Available providers
uk_UA: Доступні постачальники

en: Avoid highways
uk_UA: Уникати шоссе

en: Avoid tolls
uk_UA: Уникати зборів

en: Azerbaijani (Latin)
uk_UA: Азербайджанська (Латиниця)

en: Background color
uk_UA: Колір фону

en: Backup and restore
uk_UA: Резервна копія та відновлення

en: Backup completed successfully
uk_UA: Резервне копіювання успішно завершено

en: Backup or restore database
uk_UA: Зробити резервну копію або відновити базу даних

en: Backup or restore settings
uk_UA: Створити резервну копію / відновити настройки.

en: Backup, restore & reset
uk_UA: Резервне копіювання, відновлення і скидання

en: Bangla (Bangladesh)
uk_UA: Бенгальська (Бангладеш)

en: Bangla (India)
uk_UA: Бенгальська (Індія)

en: Basemap
uk_UA: Базова мапа

en: Basemaps
uk_UA: Основні карти

en: Basque
uk_UA: Баскська

en: Before you post a new support ticket, please follow the instructions on %1$s for a guideline on how to deal with the most common issues.
uk_UA: Перед подачею нового запиту в службу техпідтримки, будь ласка, ознайомтеся з рекомендаціями за адресою %1$s , що допоможе вирішити найбільш часті проблеми.

en: Belarusian
uk_UA: Білоруська

en: Below
uk_UA: Нижче

en: Below are your current settings, encoded in JSON. Use copy and paste to create or restore a backup.
uk_UA: Нижче наведено ваші поточні настройки у форматі JSON. Щоб створити або відновити резервну копію, використовуйте команди копіювання і вставки.

en: Bengali
uk_UA: Бенгальська

en: Beta testing
uk_UA: Бета-тестування

en: Beta testing is enabled - updates will be downloaded from the beta release channel. Use these versions at your own risk, as they might be unstable, and please use the <a href="%1$s" target="_blank">helpdesk</a> for feedback.
uk_UA: Включено бета-тестування - оновлення будуть завантажуватись через канал бета-версій. Встановлюйте ці версії з обережністю, оскільки вони можуть працювати нестабільно. Для зворотного зв'язку рекомендуємо використовувати the<a href="%1$s" target="_blank">форму звернень</a>.

en: Bicycle
uk_UA: Велосипед

en: Bing Maps (worldwide)
uk_UA: Bing Maps (глобальний)

en: Bing Maps API key
uk_UA: Bing Maps API ключ

en: Bosnian
uk_UA: Боснійська

en: Bosnian (Latin)
uk_UA: Боснійська (Латиниця)

en: Bottom
uk_UA: Низ

en: Bounce at zoom limits
uk_UA: Додаткове наближення в межах масштабування двома пальцями з поверненням до початкового масштабу

en: Bounty Hunters wanted - find security bugs to earn cash and licenses!
uk_UA: Шукаємо мисливців за головами! Отримуйте золоті монети і ліцензійні версії за знайдені помилки!

en: Box zoom
uk_UA: Масштабування виділеної області

en: Breakpoint
uk_UA: Контрольна точка

en: Bulgarian
uk_UA: болгарська

en: Burmese
uk_UA: Бірманська

en: Buttons
uk_UA: Кнопки

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Capabilities
uk_UA: Можливості

en: Car
uk_UA: Автомобіль

en: Catalan
uk_UA: Каталанський

en: Catalan Spanish
uk_UA: Каталонська

en: Center
uk_UA: Центр

en: Center on map
uk_UA: По центру карти

en: Central Curdish
uk_UA: Курдська

en: Change
uk_UA: Змінити

en: Change settings
uk_UA: Змінити налаштування

en: Changelog
uk_UA: Журнал змін

en: Changelog could not be loaded, please try again later.
uk_UA: Неможливо завантажити історію змін. Будь ласка, спробуйте пізніше

en: Changes the countries to search in. You can pass two letters country codes (%1$s).
uk_UA: Визначає країни, в межах яких ведеться пошук. Ви можете ввести дволітерні коди країн (%1$s)

en: Changes the language of the results. You can pass two letters country codes (%1$s).
uk_UA: Змінює мову видачі результатів. Ви можете використовувати дволітерний код країни (%1$s).

en: Check for updates
uk_UA: Перевірити оновлення

en: Check migration
uk_UA: Перевірка перенесення даних (міграції)

en: Chinese
uk_UA: китайска

en: Chinese (Simplified)
uk_UA: Китайська (Спрощена)

en: Chinese (Traditional)
uk_UA: Китайська (Традиційна)

en: Chinese (simplified)
uk_UA: китайська (спрощена)

en: Chinese (traditional)
uk_UA: Китайська (традиційна)

en: Choose
uk_UA: Вибрати

en: Click behavior in view
uk_UA: Вибір поведінки у полі зору

en: Click behavior out of view
uk_UA: Поведінка при кліку поза полем зору

en: Clustering
uk_UA: Кластеризація

en: Collapsed
uk_UA: згорнуто

en: Collapsed height
uk_UA: Згорнута висота

en: Collapsed width
uk_UA: Згорнута ширина

en: Color
uk_UA: Колір

en: Components
uk_UA: Компоненти

en: Condensed
uk_UA: Стисло

en: Controls
uk_UA: Керування

en: Could not parse settings
uk_UA: Не вдалося проаналізувати налаштування

en: Count
uk_UA: Рахунок

en: Countries
uk_UA: Країни

en: Created
uk_UA: Створено

en: Created by
uk_UA: Створено

en: Croatian
uk_UA: Хорватська

en: Crosshairs
uk_UA: Курсор-перетин

en: Culture parameter
uk_UA: Налаштування культурної локалізації

en: Custom
uk_UA: Довільний

en: Custom layers
uk_UA: Користувацькі шари

en: Custom marker shadow URL
uk_UA: URL тіні користувальницького маркера

en: Czech
uk_UA: Чеська

en: Daily
uk_UA: Щодня

en: Danish
uk_UA: Датська

en: Dari
uk_UA: Дарі

en: Data by
uk_UA: Дані:

en: Data migration
uk_UA: Перенесення даних

en: Data migration completed successfully
uk_UA: Переміщення даних успішно завершено

en: Database API
uk_UA: API бази даних

en: Database reset successfully
uk_UA: База даних успішно скинуто

en: Default culture
uk_UA: Стандартна культура

en: Default language
uk_UA: Мова за замовчуванням

en: Default sorting
uk_UA: Сортування за замовчуванням

en: Delay in milliseconds between character inputs before a request to the geocoding provider is sent.
uk_UA: Затримка в мілісекундах між введенням символів перед відправкою запиту постачальнику геокодування.

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete map
uk_UA: Видалити карту

en: Delete maps and assign markers to this map
uk_UA: Видалити карти і призначити маркери на цю карту

en: Delete maps and unassign markers
uk_UA: Видалити карти і непризначені маркери

en: Delete marker
uk_UA: Видалити маркер

en: Delete markers
uk_UA: Видалити маркер

en: Delete other maps
uk_UA: Видалити інші карти

en: Delete other markers
uk_UA: Видалити інші маркери

en: Delete the selected maps and assign all their markers to the map with ID %1$s
uk_UA: Видалити вибрані карти і призначити всі їх маркери на карту з ID %1$s

en: Delete the selected maps and unassign their markers?
uk_UA: Видалити вибрані карти і скасувати призначення їх маркерів?

en: Delete the selected markers?
uk_UA: Видалити відмічені маркери?

en: Descending
uk_UA: по спаданню

en: Description
uk_UA: Опис

en: Detect retina
uk_UA: Виявлення дисплею Retina

en: Direction
uk_UA: Маршрут

en: Directions
uk_UA: Маршрути

en: Directions provider
uk_UA: Постачальник маршрутів

en: Disable at zoom
uk_UA: Вимкнути при масштабуванні

en: Disabling this option allows you to display unfiltered popups and is only recommended if special HTML tags are needed.
uk_UA: Якщо ця опція відключена, ви можете відобразити всі невідфільтровані спливаючі повідомлення - рекомендовано тільки при необхідності в особливих HTML-тегах.

en: Distance
uk_UA: Відстань

en: Distance is only available with location control
uk_UA: Відстані доступні тільки при роботі з інструментами визначення місця розташування

en: Distance precision
uk_UA: Точність відстані

en: Distance unit
uk_UA: Одиниця виміру відстані

en: Distance units
uk_UA: Одиниця вміру відстані

en: Distribute the license key to all subsites
uk_UA: Застосувати ліцензійний ключ на всіх сайтах цьому ж домені

en: Double click zoom
uk_UA: Масштабування по подвійному кліку

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Download QR code
uk_UA: Завантажити QR-код

en: Dragging
uk_UA: Перетягування

en: Draw circle
uk_UA: Намалювати коло

en: Draw marker
uk_UA: Намалювати маркер

en: Duplicate maps
uk_UA: Копіювати карти

en: Duplicate maps and assign the same markers
uk_UA: Зробити копії карт і призначити ті ж маркери

en: Duplicate markers
uk_UA: Копіювати маркер

en: Duplicate the selected maps and assign their respective markers?
uk_UA: Зробити копії вибраних карт і призначити їх відповідні маркери?

en: Duplicate the selected maps?
uk_UA: Зробити копії вибраних карт?

en: Duplicate the selected markers?
uk_UA: Дублювати відмічені маркери?

en: Duration
uk_UA: Тривалість

en: Dutch
uk_UA: голандська

en: Dutch (Netherlands)
uk_UA: Голландська (Нідерланди)

en: Edge buffer tiles
uk_UA: Предзавантаження тайлів поза областю відображення

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit map
uk_UA: Редагувати карту

en: Edit marker
uk_UA: Редагувати маркер

en: Edit other maps
uk_UA: Редагувати інші карти

en: Edit other markers
uk_UA: Редагувати інші маркери

en: Edit post
uk_UA: Редагувати запис

en: Elevation
uk_UA: Підйом

en: Elevation chart
uk_UA: Графік висот

en: Email
uk_UA: Електронна пошта

en: Embedded map - show in fullscreen mode
uk_UA: Вбудована карта - показати в повноекранному режимі

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: End
uk_UA: Кінець

en: End icon
uk_UA: Остання іконка

en: English
uk_UA: англійська

en: English (Australian)
uk_UA: Англійська (Австралія)

en: English (Great Britain)
uk_UA: Англійська (Велика Британія)

en: English (United Kingdom)
uk_UA: Англійська (Великобританія)

en: English (United States)
uk_UA: Англійська (США)

en: Enter your affiliate ID to replace the default MapsMarker.com backlink on all maps with your personal affiliate link - enabling you to receive commissions up to 50% from sales of the pro version.
uk_UA: Введіть ваш партнерський ID, щоб замінити MapsMarker.com-зворотне посилання за замовчуванням на всіх картах на ваше особисте партнерське посилання - що дозволить отримувати комісійні до 50% від продажу Pro-версії.

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Error: An unknown type of local key validation was requested.
uk_UA: Помилка: запитано невідомий тип верифікації локального ключа.

en: Error: Please create the following file (and directories if they do not exist already):<br />\r\n<br />\r\n
uk_UA: Помилка: будь ласка, створіть наступний файл (та директорії, якщо вони ще не створені):<br />\r\n<br />\r\n

en: Error: Please make the following path writable:<br />
uk_UA: Помилка: будь ласка, дозвольте запис для:<br />

en: Error: The local key is invalid for this license.
uk_UA: Помилка: недійсний локальний ліцензійний ключ для цієї ліцензії.

en: Error: The local license key has been tampered with or is invalid.
uk_UA: Помилка: локальний ліцензійний ключ був підроблений або він недійсний.

en: Error: The local license key is invalid for this location.
uk_UA: Помилка: локальний ліцензійний ключ недійсний для цього місця розташування.

en: Error: The maximum local license key grace period has expired.
uk_UA: Помилка: максимальний термін дії безкоштовного локального ключа закінчився.

en: Error: This license has been suspended. This usually happens when someone tries to register a second trial license for the same domain. <a href="%1s" target="_blank">Please click here to get a non-expiring license for this domain.</a>
uk_UA: Помилка: дія цієї ліцензії призупинена. Це зазвичай відбувається, коли хтось намагається повторно зареєструвати тестову ліцензію для одного і того ж домена. <a href="%1s" target="_blank">Натисніть тут, щоб отримати безстрокову ліцензію для цього домену.</a>

en: Error: This license is pending review.
uk_UA: Помилка: ця ліцензія очікує перевірки.

en: Error: This version of the plugin was released after your download access expired. Please <a href="%1$s" target="_blank">renew your download and support access</a> or <a href="%2$s" target="_blank">downgrade to your previous valid version</a>.
uk_UA: Помилка: ця версія плагіна була випущена після припинення терміну дії вашого доступу до завантаження. Будь ласка, <a href="%1$s" target="_blank">поновіть ваш доступ до завантаження та підтримки</a> або <a href="%2$s" target="_blank">використовуйте попередню дійсну версію</a>.

en: Error: This version of the software was released after your download access expired. Please renew your download and support access or downgrade to a previous version.
uk_UA: Помилка: ця версія програмного забезпечення була випущена після закінчення терміну дії вашого завантаження. Будь ласка, поновіть вашу версію та доступ до підтримки або використовуйте більш ранню версію.

en: Error: a new local license key could not be obtained. Please see %s for more information
uk_UA: Помилка: новий локальний ліцензійний ключ не може бути отриманий. Будь ласка, зверніться у %s для отримання додаткової інформації

en: Error: map could not be loaded - a map with ID %1$s does not exist. Please contact the site owner.
uk_UA: Помилка: карта не може бути завантажена - карта з ID %1$sне існує. Будь ласка, зв'яжіться з власником сайту.

en: Error: map could not be loaded - a marker with ID %1$s does not exist. Please contact the site owner.
uk_UA: Помилка: неможливо завантажити карту - маркер з ID %1$s не існує. Будь ласка, зв'яжіться з власником сайту.

en: Error: map could not be loaded - invalid shortcode. Please contact the site owner.
uk_UA: Помилка: карта не може бути завантажена - неправильний короткий код. Будь ласка, зв'яжіться з власником сайту.

en: Error: the local key storage on clear could not determined.
uk_UA: Помилка: сховище локального ключа не визначено

en: Error: the local license key could not saved.
uk_UA: Помилка: локальний ліцензійний ключ не може бути збережений.

en: Estonian
uk_UA: Естонська

en: Example link to fullscreen map with ID 1: %1$s
uk_UA: Приклад посилання на повноекранну карту ID 1: %1$s

en: Exclude specific maps
uk_UA: Виключити конкретні карти

en: Exit fullscreen
uk_UA: Вийти з повноекранного режиму

en: Expanded
uk_UA: розгорнуто

en: Export as GeoJSON
uk_UA: Експортувати у форматі GeoJSON

en: Export as GeoRSS
uk_UA: Експортувати у форматі GeoRSS

en: Export as KML
uk_UA: Експортувати як KML

en: Export completed successfully
uk_UA: Експорт даних успішно завершено

en: Export markers
uk_UA: експорт маркерів

en: External URLs require an "allow origin" header
uk_UA: Зовнішній URL-адресі потрібен заголовок "allow origin"

en: Failed to send request
uk_UA: Неможливо надіслати запит

en: Fallback geocoding provider
uk_UA: Запасний постачальник геокодування

en: Farsi
uk_UA: Фарсі

en: Fastest
uk_UA: Швидкий

en: Fastest route
uk_UA: Найшвидший маршрут

en: Feed could not be retrieved, please try again later or read the latest blog posts at %1$s.
uk_UA: Не вдалося знайти фід (feed), будь ласка, спробуйте пізніше або читайте свіжі статті в блозі на %1$s.

en: File could not be parsed
uk_UA: Файл неможливо проаналізувати

en: File could not be read
uk_UA: Файл неможливо прочитати

en: File could not be written
uk_UA: Неможливо записати файл

en: File missing
uk_UA: Файл відсутній

en: File not found
uk_UA: Файл не знайдено

en: Filename missing
uk_UA: Не вказано ім'я файлу

en: Filipino
uk_UA: Філіпінська

en: Fill color
uk_UA: Колір заповнення

en: Fill opacity
uk_UA: Прозорість заповнення

en: Filter mode
uk_UA: Режим фільтрів

en: Filter results by tags and values
uk_UA: Результати фільтрації за тегами і значенням

en: Filter to use
uk_UA: Фільтр для використання

en: Filters
uk_UA: Фільтри

en: Filters control
uk_UA: Керування фільтрами

en: Find a location
uk_UA: Знайдіть місце розташування

en: Finnish
uk_UA: Фінська

en: First name
uk_UA: Ім'я

en: Fit all markers
uk_UA: список всіх маркерів

en: Fixed zoom level
uk_UA: Фіксований рівень масштабування

en: Follow @MapsMarker on Twitter
uk_UA: Читати @MapsMarker в Twitter

en: Follow MapsMarker on Facebook
uk_UA: MapsMarker на Facebook

en: Foot
uk_UA: Піший

en: For a community-curated list of custom layers and WMS services, please visit %1$s.
uk_UA: Список користувацьких шарів і сервісів веб-карт, який створюється і підтримується картографічною спільнотою, знаходиться за адресою %1$s.

en: For a comparison of supported geocoding providers, please visit %1$s.
uk_UA: Для порівняння підтримуваних постачальників геокодування, будь ласка, відвідайте %1$s.

en: For a detailed documentation, please visit %1$s.
uk_UA: Докладну документацію можна знайти на %1$s.

en: For a tutorial on how to get your free MapQuest Geocoding API key, please visit %1$s.
uk_UA: Керівництво з отримання безкоштовного API-ключа MapQuest Geocoding можна знайти на %1$s.

en: For full documentation and usage examples, please visit %1$s.
uk_UA: Для перегляду повної документації і прикладів використання відвідайте %1$s

en: For more info on the Maps Marker affiliate program and how to get your affiliate ID, please visit %1$s.
uk_UA: Детальніше про партнерську програму Maps Marker і про те, як отримати ID партнера, можна дізнатися за адресою %1$s.

en: For terms of services, pricing, usage limits and a tutorial on how to register a Google Geocoding API key, please visit %1$s.
uk_UA: Дізнатися більше про послуги, ліміти використання та способи реєстрації API-ключа Google Geocoding можна за адресою %1$s.

en: For terms of services, pricing, usage limits and more please visit %1$s.
uk_UA: Детальніше про послуги, розцінки, обмеження використання та багато іншого можна дізнатися на %1$s

en: Force to first search around a specific latitude longitude. The option value must be provided as a string: latitude,longitude (e.g. 12.232,23.1). The default is to search around the location of the user determined via his IP address (geoip).
uk_UA: Дія на пошук за певною широтою та довготою. Значення параметра має бути зазначено в рядку: широта, довгота, наприклад, 12.232,23.1. За замовчуванням пошук по місцю розташування користувача визначається за його IP-адресою (по geoip).

en: Format
uk_UA: Формат

en: Free trial license valid until
uk_UA: Безкоштовна тестова ліцензія дійсна до:

en: French
uk_UA: французька

en: French (Canada)
uk_UA: Французька (Канада)

en: French (France)
uk_UA: Французька (Франція)

en: Frontend
uk_UA: Інтерфейс користувача

en: Fullscreen
uk_UA: На весь екран

en: Fullscreen button
uk_UA: Кнопка "На повний екран"

en: GPX URL
uk_UA:  URL-адреса GPX

en: GPX track <span class="count">(%s)</span> | GPX tracks <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: GPX трек <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: GPX треки <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: GPX треків <span class="count">(%s)</span>

en: GPX tracks
uk_UA: GPX треки

en: Galician
uk_UA: Галісійська

en: General
uk_UA: Загальне

en: GeoJSON export
uk_UA: Експорт даних у форматі GeoJSON

en: GeoRSS export
uk_UA: Експорт даних у форматі GeoRSS

en: Geocoding
uk_UA: Геокодування

en: Geocoding bounds
uk_UA: Межі геокодирования

en: Geocoding is the process of transforming a description of a location - like an address, name or place - to a location on the earth's surface.
uk_UA: Геокодування - це прив'язка опису місця розташування - таких як адреса, назва або місце - до конкретної точки на поверхні Землі.

en: Geocoding provider
uk_UA: Постачальник геокодування

en: Geocoding settings
uk_UA: Налаштування геокодування

en: Georgian
uk_UA: Грузинська

en: German
uk_UA: німецька

en: German (Germany)
uk_UA: Німецька (Німеччина)

en: Gesture handling
uk_UA: Прокрутка карти разом із сторінкою (без масштабування)

en: Get a non-expiring license key
uk_UA: Отримайте ліцензійний ключ, що не закінчується

en: Get an unexpiring license key at %1$s and activate the license key below.
uk_UA: Отримати ліцензійний ключ на %1$s та активувати його нижче:

en: Get directions
uk_UA: Розрахувати маршрут

en: Google Maps (worldwide)
uk_UA: Google Maps (глобальний)

en: Google Maps APIs Premium Plan customers only
uk_UA: Тільки для клієнтів плану Преміум Google Maps API

en: Google styles
uk_UA: Стилі Google

en: Gosmore instance to calculate the route
uk_UA: Використовувати Gosmore для розрахунку маршрута

en: Greek
uk_UA: Грецька

en: Gujarati
uk_UA: Гуджараті

en: HTML filter for popups
uk_UA: HTML-фільтр для спливаючих повідомлень

en: Hausa (Latin)
uk_UA: Хауса (Латиниця)

en: Heart rate
uk_UA: Пульс

en: HeavyVehicle
uk_UA: Вантажівка

en: Hebrew
uk_UA: Іврит

en: Height
uk_UA: Висота

en: Height of the icons in pixels.
uk_UA: Висота іконки в пікселях.

en: Height of the shadow icon in pixels.
uk_UA: Висота тіні іконки, в пікселях.

en: Help & Support
uk_UA: Допомога і підтримка

en: Help translate Maps Marker Pro
uk_UA: Допоможіть перекласти Maps Marker Pro

en: Helpdesk
uk_UA: Служба підтримки

en: Here you can set the backend capabilities for each user role. Administrators always have all capabilities.
uk_UA: Тут ви можете налаштувати можливості управління для кожної користувальницької ролі. Адміністратори завжди мають повні можливості.

en: Hide changelog
uk_UA: Сховати журнал змін

en: Hide minimap
uk_UA: Сховати мінікарту

en: Hindi
uk_UA: хінді

en: Hourly
uk_UA: Щогодини

en: How frequently the maps are likely to change. This value provides general information to search engines and may not correlate exactly to how often they crawl the page. Additional information available at %1$s.
uk_UA: Як часто карти змінюються. Це значення надає загальну інформацію для пошукових систем і може не відповідати тому, як часто вони сканують сторінки. Додаткова інформація доступна на %1$s.

en: Hungarian
uk_UA: Угорська

en: Hybrid
uk_UA: Гібрид

en: I have read the <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and <a href="%2$s" target="_blank">Privacy Policy</a>.
uk_UA: Я прочитав(ла) <a href="%1$s" target="_blank">Умови користування</a> та <a href="%2$s" target="_blank">Правила конфіденційності</a>.

en: Icelandic
uk_UA: Ісландська

en: Icon
uk_UA: Іконка

en: Icon anchor
uk_UA: Якір іконки

en: Icon size
uk_UA: Розміри іконки

en: Icons
uk_UA: Значки

en: If a popup text is set, it will appear here
uk_UA: Якщо спливаючий текст встановлено, він з'явиться тут

en: If empty, "WordPress Address (URL)" - %1$s - will be used.
uk_UA: Якщо порожній, "Адреса WordPress (URL)" - %1$s - буде використано.

en: If empty, the entire planet will be searched.
uk_UA: Якщо це порожнє, буде шукати в межах всієї планети.

en: If empty, the language set in WordPress will be used.
uk_UA: Якщо це порожнє, буде використано мову, встановлену в WordPress.

en: If enabled, an "Insert map" button gets added above the TinyMCE editor on post and page edit screens for easily searching and inserting maps.
uk_UA: якщо включено, кнопка "Вставити карту" буде додана вище редактора TinyMCE у записах та сторінках редагування для легкого пошуку й вставки карти.

en: If enabled, and the %1$s plugin is active, KML links will automatically be added to the sitemap.
uk_UA: Якщо ввімкнено, і плагін %1$s активний, посилання KML автоматично додаються до мапи сайту.

en: If enabled, and the %1$s plugin is active, the geo sitemap will automatically be added to the sitemap index.
uk_UA: Якщо активно і працює плагін %1$s , гео-карту сайту буде автоматично додано до індексу Sitemap.

en: If enabled, show a dropdown menu in the Wordpress Admin Bar.
uk_UA: Якщо включено, показує меню, що випадає в панелі управління Wordpress.

en: If enabled, shows a widget on the admin dashboard which displays latest markers and blog posts from mapsmarker.com.
uk_UA: показує віджет на панелі адміністратора, який відображає останні маркери і повідомлення від mapsmarker.com

en: If enabled, unsupported code tags are stripped from popups to prevent injection of malicious code.
uk_UA: Якщо включено, не підтримувані теги будуть видалені з спливаючих повідомлень, щоб уникнути впровадження шкідливого коду.

en: If set to automatic, the language set in WordPress will be used.
uk_UA: При вибраному автоматичному режимі використовується мова, встановлена ​​в WordPress.

en: If the download does not start automatically, please <a href="%1$s">click here</a>
uk_UA: Якщо завантаження не почнеться автоматично, натисніть <a href="%1$s">тут</a>

en: If using the authenticated API, the API key to use.
uk_UA: Якщо використовувати перевірку автентичності API, використовується ключ API.

en: If using the authenticated API, the Application ID to use.
uk_UA: Якщо використовувати перевірку автентичності API, використовується ID додатка

en: If you are a Google Maps APIs Premium Plan customer, please change the authentication method above to "%1$s" and fill in the credentials below, which you received in the welcome email from Google.
uk_UA: Якщо ви підписані на преміум-план Google Maps API, будь ласка, скористайтеся методом аутентифікації "%1$s" і заповніть нижче облікові дані, які ви отримали у вітальному листі від Google.

en: If you have any issues with your license, please <a href="%1$s" target="_blank">open a support ticket</a>.
uk_UA: Якщо у вас виникли проблеми з ліцензією, будь ласка, <a href="%1$s" target="_blank">створіть нове питання підтримки</a>!

en: If you have any questions or experience issues, please use one of the following support channels.
uk_UA: Якщо у вас з'явилися питання або виникли складнощі в роботі, будь ласка, використовуйте один з цих способів зв'язку.

en: If you want to copy your existing maps to this version, you need to update the old Maps Marker Pro installation to version %1$s first.
uk_UA: Якщо ви хочете скопіювати ваші існуючі карти в цю версію, вам потрібно спочатку оновити стару установку Maps Marker Pro до версії %1$s.

en: If you want to copy your existing maps to this version, you need to update the old Maps Marker Pro installation to version %1$s first. For more information, please see the <a href="%2$s">data migration tool</a>.
uk_UA: Якщо ви хочете скопіювати ваші існуючі карти в цю версію, вам потрібно спочатку оновити стару установку Maps Marker Pro до версії %1$s. Більш детальну інформацію ви знайдете за посиланням:<a href="%2$s">Інструменти перенесення даних</a>.

en: If you want to use Google Maps, you have to register a personal Google Maps JavaScript API key. For terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
uk_UA: Для використання карт Google вам необхідно зареєструвати персональний ключ Google Maps для JavaScript API. Подробиці умови обслуговування, інформацію про розцінки, обмеження використання та інше можна знайти за адресою%1$s.

en: If you want to use HERE Maps, you have to register a personal HERE account. For a tutorial, terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
uk_UA: Для роботи з картами HERE потрібен персональний аккаунт платформи HERE. Керівництво, умови обслуговування, розцінки, інформацію про обмеження використання та багато іншого можна знайти за адресою %1$s.

en: If you would prefer to have no location bias, set the location to 0,0 and radius to 20000000 (20 thousand kilometers), to encompass the entire world.
uk_UA: Якщо ви вважаєте за краще не мати ніякого ухилу місцевості, задайте координати 0,0 і радіус до 20000000 (20 тисяч кілометрів), щоб охопити весь світ.

en: If your language is missing or not fully translated yet, you are invited to help on the web-based translation plattform:
uk_UA: Якщо переклад на вашу мову відсутній або неповний, запрошуємо вас внести свій вклад на веб-платформі перекладу.

en: Igbo
uk_UA: Ігбо

en: Imperial
uk_UA: Англійська система

en: Imperial (metric)
uk_UA: Англійська система (метрична)

en: Import file needs to be in GeoJSON format. For more details about the import feature and a tutorial on how to convert other formats into GeoJSON, please visit %1$s.
uk_UA: Файл імпорту повинен бути у форматі GeoJSON. Щоб отримати докладніші відомості про функцію імпорту та інструкцію щодо перетворення інших форматів у GeoJSON, відвідайте сторінку %1$s.

en: Import markers
uk_UA: імпорт маркерів

en: Important: please click the update button next to the license key after purchasing a renewal to finish your order.
uk_UA: Важливо: для остаточного оформлення замовлення після покупки оновленої версії натисніть кнопку "оновлення" поруч з ліцензійним ключем.

en: In case of any issues, you can always <a href="%1$s">reset the plugin settings</a>.
uk_UA: У разі виникнення будь-яких проблем ви завжди можете <a href="%1$s">скинути налаштування плагіна</a>.

en: Inactive (API key required)
uk_UA: Неактивно (необхідний API ключ)

en: Include specific maps
uk_UA: Включити конкретні карти

en: Indonesian
uk_UA: Індонезійська

en: Inertia
uk_UA: Рух карти за інерцією

en: Inertia deceleration
uk_UA: Сповільнення руху по інерції при пересуванні карт

en: Inertia max speed
uk_UA: Максимальна швидкість руху по інерції при пересуванні карт

en: Insert map
uk_UA: Вставити мапу

en: Installation finished - you can now start creating maps!
uk_UA: Встановлення завершене - тепер можна починати створення карти!

en: Integration
uk_UA: Інтеграція

en: Interaction
uk_UA: Взаємодія

en: Interface language
uk_UA: Мова інтерфейсу

en: Invalid GeoJSON
uk_UA: Неправильний GeoJSON

en: Invalid format
uk_UA: Неправильний формат

en: Invalid geometry type
uk_UA: Неправильні типи геометрії

en: Invalid license key. The license key must start with %1$s
uk_UA: Недійсний ліцензійний ключ. Ліцензійний ключ повинен починатися з %1$s

en: Irish
uk_UA: Ірландська

en: Italian
uk_UA: Італійська

en: Italian (Italy)
uk_UA: Італійська

en: Japanese
uk_UA: японська

en: Jump to marker
uk_UA: Перейти до маркера

en: K'iche'
uk_UA: К'іче

en: KML export
uk_UA: Експорт KML

en: Kannada
uk_UA: Каннада

en: Kazakh
uk_UA: Казахська

en: Keep current zoom level
uk_UA: Зберігати поточний рівень масштабування

en: Keyboard navigation
uk_UA: Навігація за допомогою клавіатури

en: Keyboard pan delta
uk_UA: Кількість пікселів при прокручуванню стрілками клавіатури

en: Khmer
uk_UA: Кхмерська

en: Kinyarwanda
uk_UA: Киньяруанда

en: Kiswahili
uk_UA: Суахілі

en: Konkani
uk_UA: Конкані

en: Korean
uk_UA: Корейська

en: Kyrgyz
uk_UA: Киргизька

en: Language
uk_UA: Мова

en: Last name
uk_UA: Прізвище

en: Latest available version:
uk_UA: Остання доступна версія:

en: Latest blog posts from www.mapsmarker.com
uk_UA: Останні повідомлення з блогу www.mapsmarker.com

en: Latitude
uk_UA: Широта

en: Latvian
uk_UA: Латвійська

en: Layers
uk_UA: Шари (слої)

en: Layers control
uk_UA: керування шарами

en: Left
uk_UA: Ліворуч

en: Libraries, services and images
uk_UA: Бібліотеки, служби та зображення

en: License
uk_UA: Ліцензія

en: License Key
uk_UA: Ліцензійний ключ

en: License key missing
uk_UA: Відсутній ліцензійний ключ

en: License registered to
uk_UA: Ліцензія зареєстрована на

en: License settings
uk_UA: Налаштування ліцензії

en: List
uk_UA: Список

en: List action
uk_UA: Список дій

en: List all maps
uk_UA: Список всіх карт

en: List all markers
uk_UA: Список всіх маркерів

en: Lithuanian
uk_UA: Литовська

en: Loading ...
uk_UA: Завантаження...

en: Loading changelog, please wait ...
uk_UA: Завантажується історія змін. Будь ласка зачекайте...

en: Locate button
uk_UA: Кнопка визначення місцезнаходження

en: Location
uk_UA: Місцезнаходження

en: Location biasing
uk_UA: Відхилення розташування

en: Locator
uk_UA: Локатор області

en: Locator fill color
uk_UA: Колір заливки локатора області

en: Locator fill opacity
uk_UA: Прозорість заливки локатора області

en: Locator radius
uk_UA: Радіус локатора області

en: Locator stroke
uk_UA: Штриховка локатора області

en: Locator stroke color
uk_UA: Колір штриховки локатора області

en: Locator stroke weight
uk_UA: Товщина штриховки локатора області

en: Longitude
uk_UA: Довгота

en: Luxembourgish
uk_UA: Люксембурзька

en: Macedonian
uk_UA: Македонська

en: Main geocoding provider
uk_UA: Основний постачальник геокодування

en: Malay
uk_UA: Малайська

en: Malay (Malaysia)
uk_UA: Малайська (Малайзія)

en: Malayalam
uk_UA: Малаялам

en: Maltese
uk_UA: Мальтійська

en: Manage GPX tracks
uk_UA: Керування GPX треками

en: Maori
uk_UA: Маорі

en: Map
uk_UA: Мапа

en: Map ID missing
uk_UA: ID карти відсутній

en: Map created with <a href="%1$s" title="%2$s">Maps Marker Pro</a> could not be displayed because of an invalid license. Please contact the site owner for more details.
uk_UA: Карта, створена за допомогою <a href="%1$s" title="%2$s">Maps Marker Pro</a>, Не відображається через невірну ліцензії. Більш детальну інформацію ви можете отримати у власника сайту.

en: Map missing
uk_UA: Карта відсутня

en: Map not found
uk_UA: Карта не знайдена

en: Map saved successfully
uk_UA: Карта успішно збережена

en: Map tiles by
uk_UA: Тайли карт:

en: Map type
uk_UA: Тип мапи

en: MapQuest Geocoding API allows up to %1$s transactions/month and a maximum of %2$s requests/second with a free API key. Higher quotas are available on demand - %3$s.
uk_UA: API-ключ MapQuest Geocoding дозволяє вести до %1$s операції в місяць в межах %2$s sзапитів у секунду з безкоштовним API-ключем. Збільшення ліміту можливо за запитом - %3$s.

en: MapQuest Geocoding API key
uk_UA: API-ключ Geocoding MapQuest

en: Maps
uk_UA: Карти

en: Maps Marker Pro - #1 mapping plugin for WordPress
uk_UA: Maps Marker Pro - плагін #1 у картографії для WordPress

en: Maps Marker Pro - plugin update available!
uk_UA: Доступне оновлення плагіна Maps Marker Pro!

en: Maps Marker Pro 3.1.1 data migration
uk_UA: Перенесення даних Maps Marker Pro 3.1.1

en: Maps Marker Pro 4.0 was completely rewritten from scratch and received a new database structure. As a result, existing data needs to be migrated. To make this as risk-free as possible, the plugin folder was renamed (which means it is considered a different plugin by WordPress) and a new database was created. This allows you to easily go back to the old plugin, should you encounter any issues, by simply deactivating this version and reactivating Maps Marker 3.1.1.
uk_UA: Maps Marker Pro 4.0 був повністю переписаний і використовує нову структуру баз даних. Це означає, що існуючі дані необхідно перенести. Щоб максимально знизити ризик, папка плагіна була перейменована (таким чином WordPress сприймає його як окремий плагін), а також створена нова база даних. Завдяки цьому в разі неполадок ви завжди можете переключитися на старий плагін - досить деактивувати цю версію і активувати Maps Marker 3.1.1.

en: Maps Marker Pro has been successfully updated from version %1s to %2s!
uk_UA: Maps Marker Pro успішно оновлено з версії %1s до %2s!

en: Maps Marker Pro includes a <a href="%1$s" target="_blank">geo sitemap</a>. To learn how to manually register this sitemap, please visit <a href="%2$s" target="_blank">this tutorial</a>. Alternatively, you can use one of the supported plugins to automate the process.
uk_UA: Maps Marker Pro включає в себе <a href="%1$s" target="_blank">гео-карту сайту</a>. Дізнатися, як зареєструвати цю карту вручну, можна за допомогою<a href="%2$s" target="_blank">цього керівництва</a>. Також ви можете використовувати один із підтримуваних плагінів для автоматизації цього процесу.

en: Maps Marker Pro includes a JavaScript API, which can be utilized by developers to attach or listen to map events.
uk_UA: Maps Marker Pro включає в себе JavaScript API, що дозволяє розробникам здійснювати прив'язку і прослуховування подій карти.

en: Maps and markers
uk_UA: Карти і маркери

en: Maps per page
uk_UA: Карт на сторінку

en: MapsMarker affiliate program - sign up now and receive commissions up to 50%!
uk_UA: Партнерська програма MapsMarker - зареєструйтеся зараз та отримаєте комісійні до 50%!

en: MapsMarker reseller program - re-sell with a 20% discount!
uk_UA: Програма посередника MapsMarker - перепродати зі знижкою 20%!

en: MapsMarker.com backlinks
uk_UA: Зворотні посилання MapsMarker.com

en: Marathi
uk_UA: Маратхі

en: Marker ID
uk_UA: ID маркера

en: Marker could not be added
uk_UA: Маркер неможливо додати

en: Marker list
uk_UA: Список маркерів

en: Marker mode
uk_UA: Режим маркера

en: Marker name
uk_UA: Назва маркера

en: Marker saved successfully
uk_UA: Маркер успішно збережений

en: Marker shadow
uk_UA: Тінь маркера

en: Marker successfully added with ID %1$s
uk_UA: Маркер успішно додано з ID  %1$s

en: Marker with ID %1$s could not be updated
uk_UA: Маркер з ID %1$s неможливо оновити

en: Marker with ID %1$s not found
uk_UA: Маркер з ID %1$s не знайдено

en: Marker with ID %1$s successfully updated
uk_UA: Маркер з ID %1$s успішно оновлено

en: Marker with ID %1$s will be updated
uk_UA: Маркер з ID %1$s буде оновлено

en: Markers
uk_UA: Маркери

en: Markers per page
uk_UA: Маркерів на одну сторінку

en: Markers will be exported to GeoJSON format. For more details about the export feature and a tutorial on how to convert the output file into other formats, please visit %1$s.
uk_UA: Маркери будуть експортуватися в форматі GeoJSON. Детальніше про функції експорту та керівництво по конвертації отриманих файлів в інші формати читайте на сторінці %1$s.

en: Max bounds
uk_UA: Обмеження області карти для перегляду

en: Max cluster radius
uk_UA: Максимальний радіус кластера

en: Max height
uk_UA: Вистота мапи

en: Max interval
uk_UA: Максимальний інтервал

en: Max width
uk_UA: Ширина мапи

en: Max zoom
uk_UA: Максимальне масштабування

en: Maximum upload size exceeded
uk_UA: Максимальний розмір завантаження перевищено

en: Metadata
uk_UA: Метадані

en: Metric
uk_UA: Метрична система

en: Metric (imperial)
uk_UA: Метрична система (Англійська)

en: Metric units
uk_UA: Метрична система

en: Min width
uk_UA: Мінімальна ширина

en: Min zoom
uk_UA: Мінімальне масштабування

en: Minimap
uk_UA: Міні-карта

en: Minimum amount of characters that need to be typed before a request to the geocoding provider is sent.
uk_UA: Мінімальна кількість символів, які необхідно ввести для відправки запиту постачальнику геокодування.

en: Misc
uk_UA: Різне

en: Missing (markers with missing coordinates will be geocoded)
uk_UA: Відсутні (маркери з відсутніми координатами будуть геокодовані)

en: Missing address for geocoding
uk_UA: Відсутня адреса для геокодування

en: Missing geometry type
uk_UA: Відсутній тип геометрії

en: Missing or incomplete coordinates
uk_UA: Відсутні або неповні координати

en: Mongolian (Cyrillic)
uk_UA: Монгольска (Кирилиця)

en: Monthly
uk_UA: Щомісяця

en: More information about %s
uk_UA: Детальніше про %s

en: Motorcar
uk_UA: Автомобіль

en: Move markers
uk_UA: перемістити маркери

en: Move markers to a map
uk_UA: Перемістити маркери на шар

en: Moving
uk_UA: Рух

en: Moving time
uk_UA: Час руху

en: Multisite-only: also update settings on all subsites
uk_UA: Тільки для Мультисайту: також поновіть настройки на всіх додаткових сайтах.

en: Name
uk_UA: Назва

en: Needed for creating pretty links to fullscreen maps or API endpoints.
uk_UA: Потрібно для створення посилань на повноекранні карти або кінцеві точки API.

en: Nepali (Nepal)
uk_UA: Непальська (Непал)

en: Never
uk_UA: Ніколи

en: New icons will be uploaded to the following directory
uk_UA: Нові значки будуть завантажені в цю папку

en: New marker will be added
uk_UA: Буде додано нові маркери

en: New shortcode
uk_UA: Новий короткий код

en: News via RSS
uk_UA: Новини через RSS

en: News via email
uk_UA: Новини електронною поштою

en: No geographical data found
uk_UA: Географічних даних не знайдено

en: No map has been created yet.
uk_UA: Жодна карта не була створена.

en: No marker map shortcodes found - please click on "Start migration" to continue.
uk_UA: Не знайдені короткі коди карт - для продовження клікніть "Почати міграцію".

en: No markers found
uk_UA: Маркери не знайдені

en: No preview - save and reload to see changes
uk_UA: Без прев'ю - збережіть і перезавантажте, щоб побачити зміни

en: No results
uk_UA: Немає результатів

en: No supported multilingual plugin found
uk_UA: Не вдалося знайти плагін підтримки багатомовних сайтів

en: No supported multilingual plugin installed.
uk_UA: Не встановлено підтримуваний плагін для багатомовних сайтів.

en: None
uk_UA: Ні

en: Norwegian
uk_UA: Норвезька

en: Norwegian (Bokmål)
uk_UA: Норвезька (Bokmål)

en: Norwegian (Nynorsk)
uk_UA: Норвезька (Нюношк)

en: Not assigned to any map
uk_UA: Не присвоєно жодній карті

en: Not used in any content
uk_UA: Не використовується в жодному записі

en: Note: markers are only unassigned, but not deleted.
uk_UA: Примітка: маркери не призначено, але не видалено.

en: Number of markers to show:
uk_UA: Кількість маркерів для показу

en: Odia
uk_UA: Орія

en: Off
uk_UA: Вимкнено

en: Off (markers with missing coordinates will be skipped)
uk_UA: Вимкнено (маркери з відсутніми координатами будуть пропущені)

en: On
uk_UA: Увімкнено

en: On (all markers will be geocoded)
uk_UA: Увімкнено (всі маркери будуть геокодовані)

en: On demand
uk_UA: За запитом

en: Once
uk_UA: Один раз

en: One result
uk_UA: Один результат

en: Only change the values below if you are not using marker or shadow icons from the %1$s!
uk_UA: Змінюйте ці значення тільки в тому випадку, якщо ви не використовуєте маркери і тіні значків з %1$s!

en: Only markers from these maps
uk_UA: Тільки маркери з цих карт

en: Only set this option to the URL of your WordPress folder if you are experiencing issues or recommended so by support!
uk_UA: Включайте цей параметр вашої папки WordPress тільки в разі виникнення проблем або за рекомендацією служби техпідтримки!

en: Opacity
uk_UA: Прозорість

en: Open Media Library
uk_UA: Відкрити бібліотеку медіафайлів

en: Open link
uk_UA: Відкрити посилання

en: Open on hover
uk_UA: Відкрити при наведенні миші

en: Open popup
uk_UA: Відкрити спливаюче вікно

en: Open standalone map in fullscreen mode
uk_UA: Відкрити незалежну мапу в повноекранному режимі

en: Option A: activate an unexpiring license key
uk_UA: Варіант А: активувати ліцензійний ключ

en: Option B: get a personalized trial license key
uk_UA: Варіант Б: отримати персоналізований пробний ліцензійний ключ

en: Option C: get an anonymous trial license key
uk_UA: Варіант В: отримати анонімний пробний ліцензійний ключ

en: Option for global admin notices in backend (showing infos about plugin incompatibilities or invalid shortcodes, for example). Please be aware that hiding them results in not being informed about plugin incompatibilites discovered in future releases too!
uk_UA: Опція для повідомлення адміністратора в адміністративній частині (показує, наприклад, інформацію про несумісність плагіна або невірних налаштуваннях директорії ярлика маркера). Зверніть увагу, що приховання заміток призведе до відсутності інформації про несумісність плагіна і в майбутніх версіях!

en: Option to hide backlinks to Mapsmarker.com on maps and screen overlays in KML files.
uk_UA: Опція для приховування зворотних посилань на Mapsmarker.com на картах та накладеннях екрану в KML файлах.

en: Optional component filters, separated by a pipe (|). Each component filter consists of a component:value pair and will fully restrict the results from the geocoder. For more information, please visit %1$s.
uk_UA: Опціональні компонентні фільтри, розділені вертикальною лінією (|). Кожен компонентний фільтр складається з пари компонент:значення і повністю обмежує результати, що надаються геокодером. За детальною інформацією звертайтеся за адресою%1$s.

en: Optional region code, specified as a ccTLD (country code top-level domain). This parameter will only influence, not fully restrict, results from the geocoder. For a list of ccTLDs, please visit %1$s.
uk_UA: Опціональний код регіону, зазначений в якості національного домену верхнього рівня. Цей параметр може впливати на результати, що надаються геокодером, але не обмежувати їх повністю. Повний список доменів можна знайти на%1$s.

en: Order by
uk_UA: Запрос від

en: Overlay
uk_UA: Оверлей

en: Overlays
uk_UA: Накладання шарів

en: Overview map
uk_UA: Огляд мапи

en: Pace
uk_UA: Темп

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Panel
uk_UA: Панель

en: Pedestrian
uk_UA: Пішохід

en: Permalinks base URL
uk_UA: Основай URL-адреса постійних посилань

en: Permalinks for the Maps Marker Pro API endpoints are not working correctly, which means API links (e.g. fullscreen) will not work. To fix this, please navigate to the <a href="%1$s">WordPress integration settings</a> and add the URL to your WordPress folder to the option "Permalinks base URL".
uk_UA: Постійні посилання кінцевих точок Maps Marker Pro API працюють некоректно, в результаті чого маркери не відображаються і API-посилання не працюють. Щоб виправити, перейдіть до<a href="%1$s">налаштувань інтеграції WordPress</a> і додайте URL-адресу в вашій папці WordPress в пункті "Основна URL-адреса постійних посилань".

en: Permalinks slug
uk_UA: Постійне посилання

en: Permanent
uk_UA: Постійне

en: Persian
uk_UA: Перська

en: Pin
uk_UA: Пін (точка-орієнтир)

en: Please be aware that restoring settings from a version other than %1$s will result in settings that have been added, changed or removed in this version to revert to their default values.
uk_UA: Будь ласка, майте на увазі, що при відновленні налаштувань з версій крім %1$s приведе до того, що додані, змінені або видалені налаштування повернуться в початковий стан.

en: Please click here to finish the installation of Maps Marker Pro.
uk_UA: Будь ласка, клікніть тут для закінчення інсталяції Maps Marker Pro.

en: Please click here to renew your access to updates and support
uk_UA: Будь ласка, натисніть тут, щоб відновити ваш доступ до оновлень плагіна та підтримки

en: Please do not delete Maps Marker Pro 3.1.1 until you have verified that all data has been migrated correctly. We also recommend to make a backup of the %1$s and %2$s database tables, to be able to run the migration again at a later point, should it become necessary.
uk_UA: Будь ласка, не видаляйте Maps Marker Pro 3.1.1 до тих пір, поки ви не переконаєтеся, що всі дані перенесені коректно. Ми також рекомендуємо зробити резервну копію таблиць баз даних%1$s і %2$s , щоб продовжити перенесення даних пізніше при необхідності.

en: Please enter a comma-separted list of IDs (e.g. 1,2,3).
uk_UA: Будь ласка, введіть перелік ID через кому (приклад: 1,2,3).

en: Please enter a license key to continue.
uk_UA: Щоб продовжити, будь ласка, введіть ліцензійний ключ.

en: Please enter a valid email address (or get an anonymous trial license key)
uk_UA: Будь ласка, щоб продовжити, введіть дійсну адресу електронної пошти (або отримаєте анонімну пробну ліцензію)

en: Please enter your first name
uk_UA: Будь ласка, введіть своє ім'я

en: Please enter your last name
uk_UA: Будь ласка, введіть своє прізвище

en: Please note that a license is bound to the domain it was activated on. If you want to use your license on another domain, please follow <a href="%1$s" target="_blank">this tutorial</a>.
uk_UA: Зверніть увагу, що ліцензія прив'язана до домену на якому вона була активована! Якщо ви хочете використовувати свою ліцензію на іншому домені, будь ласка прочитайте <a href="%1$s" target="_blank">інструкцію</a>

en: Please note that in contrast to a personalized trial license, you will not be able to <a href="%1s" target="_blank">open support tickets</a> or get a reminder when your trial license has expired.
uk_UA: Зверніть увагу, що на відміну від персональної пробної ліцензії Ви не зможете використовувати <a href="%1s" target="_blank">підтримку через тікети</a> та отримувати нагадування про закінчення пробної ліцензії!

en: Please renew your access to updates and support to keep your plugin up-to-date and safe.
uk_UA: Будь ласка, поновіть свій доступ до оновлень та підтримки, щоб ваш плагін був найновішим і безпечним.

en: Please review this plugin on wordpress.org
uk_UA: Будь ласка, зробіть огляд цього плагіна на wordpress.org

en: Please select the map you want to display
uk_UA: Будь ласка, виберіть бажану карту для відображення

en: Please select the map you would like to add.
uk_UA: Будь ласка, оберіть мапу, котру ви хочете додати.

en: Please select your preferred directions provider. This setting will be used for the directions link that gets attached to the popup text on each marker if enabled.
uk_UA: Будь ласка, виберіть постачальника маршрутів. Ці налаштування будуть використовуватися для посилань на маршрути, пов'язані зі спливаючим текстом маркерів при включеній функції.

en: Polish
uk_UA: польська

en: Popup
uk_UA: Спливаюче повідомлення

en: Popup anchor
uk_UA: Якір спливаючого вікна

en: Portuguese
uk_UA: Португальська

en: Portuguese (Brazil)
uk_UA: Португальська (Бразилія)

en: Portuguese (Portugal)
uk_UA: Португальська (Португалія)

en: Position
uk_UA: Місце розташування

en: Positon
uk_UA: Розташування

en: Powered by
uk_UA: за підтримки

en: Preferred route profile
uk_UA: Бажаний профіль маршруту

en: Preview basemap
uk_UA: Базовоа карта

en: Priority for maps
uk_UA: Пріоритет для карт

en: Provider
uk_UA: Постачальник

en: Public transport (works only in some areas)
uk_UA: Громадський транспорт (функція доступна не всюди)

en: Punjabi
uk_UA: Пенджабі

en: Punjabi (Arabic)
uk_UA: Панджабі (Арабська)

en: Punjabi (Gurmukhi)
uk_UA: Панджабі (Гурмукхи)

en: Quechua (Peru)
uk_UA: Кечуа (Перу)

en: Radius
uk_UA: Радіус

en: Rate Limit: %1$s out of %2$s/day
uk_UA: Обмеження: %1$s з %2$s/ день

en: Rate Limit: %1$s/day
uk_UA: Обмеження: %1$s за день

en: Rate Limit: %1$s/month
uk_UA: обмеження: %1$s за місяць

en: Rate limit savings and performance
uk_UA: Ефективність швидкості передачі і продуктивність

en: Recommended
uk_UA: Рекомендований

en: Region
uk_UA: Регіон

en: Register strings
uk_UA: Реєстрація рядків

en: Register strings for translation
uk_UA: Зареєструвати рядки для перекладу

en: Remove all markers from a map
uk_UA: Видалити всі маркери карти

en: Remove markers
uk_UA: Видалити маркери

en: Renew your access to updates and support
uk_UA: Оновіть ваш доступ до оновлень та технічної підтримки

en: Resellers
uk_UA: Реселери

en: Reset
uk_UA: Скинути налаштування

en: Reset button
uk_UA: Кнопка «Скинути»

en: Reset database
uk_UA: Скинути базу даних

en: Reset map view
uk_UA: Скинути перегляд карти

en: Reset settings
uk_UA: Скинути налаштування

en: Responsive map
uk_UA: Адаптивная карта

en: Restore backup
uk_UA: Відновлення з резервної копії

en: Restore completed successfully
uk_UA: Відновлення завершено успішно

en: Restrict to current view
uk_UA: Обмежити поточним відображенням

en: Reviews
uk_UA: Відгуки

en: Right
uk_UA: Праворуч

en: Role
uk_UA: Роль

en: Romanian
uk_UA: Румунська

en: Romanian (Romania)
uk_UA: Румунська

en: Route type
uk_UA: Тип маршрута

en: Russian
uk_UA: російська

en: Satellite
uk_UA: Сателліт

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save current values as defaults for new maps
uk_UA: Зберегти поточні значення для нових карт за замовчуванням

en: Save current values as defaults for new markers
uk_UA: Зберегти поточні значення за замовчуванням для нових маркерів

en: Scale
uk_UA: Масштаб

en: Scottish Gaelic
uk_UA: Шотландська (Кельтська)

en: Scroll wheel zoom
uk_UA: Масштабування колесом миші

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search and sort bar
uk_UA: Рядок пошуку та сортування

en: Search maps
uk_UA: Пошук карт

en: Search markers
uk_UA: Пошук маркерів

en: Security check failed
uk_UA: Помилка перевірки безпеки

en: Select or Upload GPX file
uk_UA: Виберіть або завантажте GPX-файл

en: Serbian
uk_UA: Сербська

en: Serbian (Cyrillic, Bosnia and Herzegovina)
uk_UA: Сербська (Кирилиця, Боснія та Герцеговина)

en: Serbian (Cyrillic, Serbia)
uk_UA: Сербська (Кирилиця, Сербія)

en: Serbian (Latin, Serbia)
uk_UA: Сербська (Латиниця, Сербія)

en: Sesotho sa Leboa
uk_UA: Північний сото

en: Set to enabled if you want to easily upgrade to beta releases.
uk_UA: Встановіть Вірно, якщо ви хочете перейти на бета-версію.

en: Set to enabled if you want to remove all backlinks and logos on backend as well as making the pages and menu entries for Tools, Settings, Support, License visible to admins only (user capability activate_plugins).
uk_UA: Встановіть Вірно, якщо хочете видалити всі зворотні посилання та логотипи, а також зробити сторінки та пункти меню для Інструментів, Налаштувань, Підтримки, Ліцензії доступними тільки адміністраторам (можливість користувачу activate_plugins).

en: Set view
uk_UA: Вибрати вид

en: Setswana
uk_UA: Сетсвана

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings missing
uk_UA: Параметри відсутні

en: Settings reset successfully
uk_UA: Налаштування успішно скинуті

en: Settings saved successfully
uk_UA: Налаштування успішно збережені

en: Settings updated successfully
uk_UA: Налаштування успішно оновлено

en: Shadow anchor
uk_UA: Тінь якоря (anchor)

en: Shadow size
uk_UA: Розмір тіні

en: Shortcode
uk_UA: Короткий код

en: Shortcode API
uk_UA: API короткого коду

en: Shortcode to add maps - Example: [mapsmarker map="1"]
uk_UA: Короткий код для додавання карт на сторінки. Приклад: [mapsmarker map = "1"]

en: Shortest
uk_UA: Короткий

en: Shortest route
uk_UA: Найкоротший маршрут

en: Show
uk_UA: Показати

en: Show QR code for fullscreen map
uk_UA: Показати QR-код для повноекранної карти

en: Show address
uk_UA: Показати адресу

en: Show advanced settings
uk_UA: Показати додаткові налаштування

en: Show all available markers (disables individual filters)
uk_UA: Показати всі доступні маркери (це відключить окремі фільтри)

en: Show blog posts and link section:
uk_UA: Сховати повідомлення блогу і посилання в секції:

en: Show bounds on hover
uk_UA: Показати границі при наведенні миші

en: Show coordinates
uk_UA: Показати координати

en: Show directions link
uk_UA: Додати посилання розрахунку маршруту

en: Show error tiles
uk_UA: Показати тайли з помилками

en: Show fullscreen link
uk_UA: Показати посилання на повноекранну карту

en: Show imperial
uk_UA: Показати в англійській системі

en: Show marker name
uk_UA: Показати назву маркера

en: Show me where I am
uk_UA: Показати моє місце розташування

en: Show metric
uk_UA: Показати в метричній системі

en: Show minimap
uk_UA: Показати мінікарту

en: Show popup
uk_UA: Показати спливаюче повідомлення

en: Show release notes
uk_UA: Показати інформацію про версію

en: Show start/end icons
uk_UA: Показати значки початку / кінця

en: Show traffic layer?
uk_UA: Показувати тарнспортний шар?

en: Show tutorial at mapsmarker.com
uk_UA: Показати документацію на mapsmarker.com

en: Sindhi (Arabic)
uk_UA: Синдхі

en: Single marker mode
uk_UA: Режим поодиноких маркеров

en: Sinhala
uk_UA: Сингальска

en: Sitemaps
uk_UA: XML-карта сайту

en: Slovak
uk_UA: Словацька

en: Slovenian
uk_UA: Словенська

en: Sort order
uk_UA: Порядок сортування

en: Sorting
uk_UA: Сортування

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Source or target missing
uk_UA: Джерело або ціль відсутні

en: Source or target not found
uk_UA: Джерело або ціль не знайдено

en: Spanish
uk_UA: іспанська

en: Spanish (Mexico)
uk_UA: Іспанська (Мексика)

en: Spanish (Spain)
uk_UA: Іспанська (Іспанія)

en: Spanish (United States)
uk_UA: Іспанська (США)

en: Spiderfy multiplier
uk_UA: Зручний вибір з кластера маркерів (Spiderfy)

en: Start
uk_UA: Початок

en: Start anonymous free 30-day trial period
uk_UA: Почати анонімний безкоштовний 30-денний пробний період

en: Start backup
uk_UA: Почати резервне копіювання

en: Start export
uk_UA: запуск експорту

en: Start full-text search
uk_UA: Почати повнотекстовий пошук

en: Start icon
uk_UA: Іконка початку

en: Start import
uk_UA: запуск імпорту

en: Start migration
uk_UA: Почати міграцію

en: Start personalized free 30-day trial period
uk_UA: Почати персональний безкоштовний 30-денний пробний період

en: Start typing for suggestions
uk_UA: Почніть вводити, щоб отримати підказки

en: Start typing for suggestions (%1$s characters minimum)
uk_UA: Почніть вводити, щоб отримати підказки (мінімум %1$s символів)

en: Starting with Maps Marker Pro 4.0, marker maps have been deprecated, but can still be used for backwards compatibility. However, additional shortcode attributes are needed in order to make them look the same. Due to the high risk of doing this programmatically, we require you to replace these shortcodes manually. Start the migration check to get a list of used shortcodes and how they need to be updated. Only shortcodes in posts and pages can be detected, so please also check if you are using any shortcodes in widgets or other places. This only affects shortcodes for marker maps. Shortcodes for layer maps do not need to be updated.
uk_UA: Починаючи з Maps Marker Pro 4.0, марковані карти визнані застарілими і не використовуються, але як і раніше можуть працювати з попередніми версіями. У той же час, для їх коректного відображення будуть потрібні додаткові атрибути коротких кодів. При виконанні цієї операції на програмному рівні існує високий ризик, тому вам буде потрібно замінити ці короткі коди вручну. Почніть перевірку міграції, щоб отримати список використовуваних коротких кодів і способи їх поновлення. Можливо виявити тільки коди, які використовуються в записах і на сторінках. Перевірте, чи використовували ви короткі коди у віджетах або де-небудь ще. Це торкнеться тільки коротких кодів маркованих карт. Короткі коди для карт-шарів не потребують оновлення.

en: Sticky
uk_UA: Прикріплене

en: Stop
uk_UA: Стоп

en: Strings for all maps and markers successfully registered for translation
uk_UA: Рядки для всіх карт і маркерів успішно зареєстровані для перекладу

en: Stroke
uk_UA: Штрих

en: Stroke color
uk_UA: Колір штриха

en: Stroke opacity
uk_UA: Прозорість ходу

en: Stroke weight
uk_UA: Товщина штриха

en: Styles
uk_UA: Стилі

en: Subdomains
uk_UA: Піддомени

en: Submit
uk_UA: застосувати

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Swedish
uk_UA: Шведська

en: Swedish (Sweden)
uk_UA: Шведська

en: TMS
uk_UA: TMS-протокол

en: Tabbed
uk_UA: У вигляді вкладок

en: Tagalog
uk_UA: Тагальська

en: Tajik (Cyrillic)
uk_UA: Таджицька (Кирилиця)

en: Tamil
uk_UA: Тамільська

en: Target
uk_UA: Ціль

en: Tatar (Cyrillic)
uk_UA: Татарська (Кирилиця)

en: Telugu
uk_UA: Телугу

en: Terrain
uk_UA: Місцевість

en: Test mode
uk_UA: Тестовий режим

en: Thai
uk_UA: Тайська

en: The Database API provides developers with a future-proof way to access or modify the Maps Marker Pro database programatically.
uk_UA: API бази даних дозволяє розробникам і в перспективі отримувати доступ або змінювати базу даних Maps Marker Pro на програмному рівні.

en: The URL to the custom icons shadow image. If empty, no shadow image will be used.
uk_UA: URL-адреса зображень тіней для користувацьких маркерів. Тіні не відображаються, якщо поле заповнене.

en: The correct URL is: %1$s
uk_UA: ПравильнаURL-адреса %1$s

en: The culture parameter allows you to select the language of the culture for geographic entities, place names and map labels on Bing map images. For supported cultures, street names are localized to the local culture. For example, if you request a location in France, the street names are localized in French. For other localized data such as country names, the level of localization will vary for each culture. For example, there may not be a localized name for the "United States" for every culture code. See %1$s for more details.
uk_UA: Культурний параметр дозволяє вибрати мову для географічних одиниць, назв місць і ярликів карти на зображеннях карт Bing. Назви вулиць локалізовані під мову місцевої культури. Наприклад, якщо ви запитуєте місце у Франції, назви вулиць вказані французькою. Для інших даних, зокрема назви країни, ступінь локалізації буде різною для кожної культури. Наприклад, не кожен культурний код може мати локалізоване ім'я для Сполучених Штатів. Відвідайте %1$s для більш докладної інформації.

en: The distance (in meters) within which to return place results. Note that setting a radius biases results to the indicated area, but may not fully restrict results to the specified area.
uk_UA: Відстань (в метрах), в межах якої повинні бути отримані результати. Зверніть увагу, що встановивши радіус похибки в зазначеній області, неможливо повною мірою обмежити результати в заданому районі.

en: The fallback geocoding provider is used automatically if the main geocoding provider is unavailable.
uk_UA: Запасний постачальник геокодування використовується автоматично, якщо основний постачальник геокодування недоступний.

en: The interface language to use on backend and/or on maps on frontend. Please note that the language for Google Maps and Bing maps can be set separately via the according basemap settings section.
uk_UA: Мова інтерфейсу, яку необхідно використовувати на бекенді та/або на картах фронтенду. Зауважте, що мову для карт Google Maps та Bing можна задати окремо через відповідні налаштування секції Основна карта.

en: The language in which to return results. For a list of supported languages, please visit %1$s.
uk_UA: Мова, на якій відображаються результати. Повний список підтримуваних мов можна знайти на%1$s.

en: The language used when displaying textual information such as the names for controls, copyright notices, and labels.
uk_UA: Мова, що використовується при виведенні текстової інформації - наприклад, пояснень до елементів управління, міток, відомостей про авторські права.

en: The map is not used in any content.
uk_UA: Ця карта ніде не використовується.

en: The map is used in the following content:
uk_UA: Ця карта використовується в:

en: The maximum upload file size on your server is %1$s
uk_UA: Максимальний розмір файлу завантаження на вашому сервері: %1$s

en: The point around which you wish to retrieve place information. Must be specified as latitude,longitude (e.g. %1$s).
uk_UA: Точка, щодо якої ви запитуєте інформацію. Вказується широта, довгота (приклад -%1$s).

en: The priority of maps relative to other URLs on your site.
uk_UA: Пріоритет карт порівняно з іншими URL-адресами на вашому сайті.

en: The x-coordinate of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
uk_UA: Х-координати верхівки іконки (щодо її верхнього лівого кута).

en: The x-coordinate of the "tip" of the shadow icon (relative to its top left corner).
uk_UA: X-координати верхівки тіні іконки (щодо її верхнього лівого кута).

en: The y-coordinate of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
uk_UA: у-координати кінця іконки (щодо її верхнього лівого кута).

en: The y-coordinate of the "tip" of the shadow icon (relative to its top left corner).
uk_UA: Y-координати верхівки іконки(щодо її верхнього лівого кута).

en: There is no changelog available.
uk_UA: Немає доступних змін.

en: This includes custom layers, maps, markers and relationships. Settings need to be backed up separately.
uk_UA: Сюди включені призначені для користувача шари, карти, маркери і зв'язки. Для налаштувань необхідно створити окрему резервну копію.

en: This license is active.
uk_UA: Ця ліцензія активна.

en: This map is embedded in a tab
uk_UA: Це вбудована карта на вкладці

en: This marker uses custom overlays and/or WMS layers, which are unsupported for marker maps. Please create a map for this marker and replace the old marker shortcode with the new map shortcode.
uk_UA: Цей маркер використовується в користувацьких шарах та/або WMS-шарах, які не підтримуються в маркованих картах. Будь ласка, створіть карту для цього маркера та замініть короткий код старого маркера на новий короткий код карти.

en: This will reset the Maps Marker Pro database. All custom layers, maps, markers and relationships will be deleted. Settings are not affected.
uk_UA: Це скине базу даних Maps Marker Pro. Всі призначені для користувача шари, карти, маркери і зв'язки будуть видалені. Це не торкнеться налаштувань.

en: This will reset the selected Maps Marker Pro settings to their default values.
uk_UA: Це скине настройки Maps Marker Pro до їх значенням за замовчуванням.

en: Tigrinya
uk_UA: Тигрінья

en: Tiles courtesy of
uk_UA: Тайли надано

en: TinyMCE button
uk_UA: Кнопка TinyMCE

en: Tip: adjust geocoding settings for more targeted search results
uk_UA: Порада: налаштуйте параметри геокодування для більш точних результатів пошуку

en: To focus your search on a geographical area, please provide latitude and longitude values.
uk_UA: Для того, щоб зосередити свій пошук на географічній області, будь ласка, вкажіть значення широти і довготи.

en: To select a location, please click on a result or press
uk_UA: Для вибору місця розташування оберіть результат або натисніть

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: Tooltip
uk_UA: Спливаюча підказка

en: Top
uk_UA: Верх

en: Total
uk_UA: Всього

en: Total maps:
uk_UA: Всього карт:

en: Total markers:
uk_UA: Всього маркерів

en: Track
uk_UA: Трек

en: Track color
uk_UA: Колір треку

en: Track name
uk_UA: Ім'я треку

en: Track opacity
uk_UA: Непрозорість треку

en: Track smooth factor
uk_UA: Плавний фактор треку

en: Track weight
uk_UA: Розмір треку

en: Trademarks and copyright
uk_UA: Торгівельни марки та авторські права

en: Translate
uk_UA: Переклад

en: Translations
uk_UA: Переклади

en: Transparent
uk_UA: Прозорий

en: Turkish
uk_UA: турецька

en: Turkmen (Latin)
uk_UA: Туркменська (Латиниця)

en: Tutorial and example styles
uk_UA: Керівництво та приклади стилів

en: Two finger zoom
uk_UA: Масштабування двома пальцями

en: Type of transport
uk_UA: Тип транспорта

en: Typeahead suggestions character limit
uk_UA: Гранична кількість символів при введенні тексту з клавіатури в буфер

en: Typing interval delay
uk_UA: Введення інтервалу затримки

en: URL missing
uk_UA: URL-адреса відсутня

en: Uighur
uk_UA: Уйгурська

en: Ukrainian
uk_UA: Українська

en: Units
uk_UA: Одиниці

en: Unknown update checker status "%s"
uk_UA: Невідомий статус перевірки оновлень "%s"

en: Until pan
uk_UA: До початку панорамування

en: Until pan or zoom
uk_UA: До панорамування або масштабування

en: Update
uk_UA: Оновити

en: Update GPX
uk_UA: Оновити GPX

en: Update existing, add remaining
uk_UA: Оновити існуючі, додати відсутні

en: Update filters
uk_UA: Оновити фільтри

en: Update frequency
uk_UA: Частота оновлення

en: Update instruction: as your user does not have the right to update plugins, please contact your <a href="%1$s">administrator</a>
uk_UA: Інструкція з оновлення: оскільки ваш користувач не має прав на оновлення плагіна, зверніться до вашого <a href="%1$s">адміністратора</a>

en: Update instruction: please start the update from the <a href="%1$s">updates page</a>.
uk_UA: Інструкція для оновлення: будь ласка, почніть встановлювати оновлення зі <a href="%1$s"> сторінки оновлень</a>.

en: Update markers
uk_UA: оновити маркер

en: Update settings
uk_UA: Оновити налаштування

en: Updated
uk_UA: Оновлено

en: Upload
uk_UA: Завантажити

en: Upload new icon
uk_UA: Завантажити нову іконку

en: Uppercase
uk_UA: Верхній регістр

en: Urdu
uk_UA: Урду

en: Use the Shortcode API to create maps dynamically, without adding them on the backend first, or to override the map settings.
uk_UA: Використовувати API короткого коду для динамічного створення карт без первинного додавання до серверної частини або для виконання поверх налаштувань карт.

en: Use the following directions provider
uk_UA: Використовувати вказану службу маршрутів

en: Use tools
uk_UA: Використовувати інструменти

en: Used in content
uk_UA: Використано в записах

en: Used to create pretty links to fullscreen maps or API endpoints.
uk_UA: Використовується для створення коротких посилань на повноекранні карти або кінцевих точок API.

en: Uyghur
uk_UA: Уйгурська

en: Uzbek
uk_UA: Узецька

en: Uzbek (Latin)
uk_UA: Узбецька (Латиниця)

en: Valencian
uk_UA: Валенсійська

en: Version
uk_UA: Версія

en: Vietnamese
uk_UA: В'єтнамська

en: View details
uk_UA: Подивитися деталі

en: View fullscreen
uk_UA: Повноекранний перегляд

en: View maps
uk_UA: Переглянути карти

en: View markers
uk_UA: Переглянути маркер

en: View post
uk_UA: Переглянути запис

en: View release notes
uk_UA: Інформація про версію

en: WARNING: If you restore a backup, the entire Maps Marker Pro database will be wiped and replaced with the data from the file. This cannot be undone.
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Якщо ви відновите резервну копію, вся база даних Maps Marker Pro буде витирта і замінена даними з файлу. Це не може бути скасоване.

en: WARNING: this cannot be undone.
uk_UA: УВАГА: операція не може бути скасована.

en: Walking directions
uk_UA: Піший маршрут

en: Warning: If you migrate your data, any maps or markers created with Maps Marker Pro 4.0 will be deleted and replaced with the Maps Marker Pro 3.1.1 data (which will remain unchanged). This cannot be undone.
uk_UA: Зверніть увагу: якщо ви переносите свої дані, то всі карти або маркери, створені в Maps Marker Pro, будуть видалені. Замість них будуть записані дані Maps Marker Pro 3.1.1 (які залишаються без змін). Цю дію неможливо скасувати.

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s) - using current value %4$s instead
uk_UA: Попередження: неприпустиме значення %1$s у рядку %2$s (%3$s) - використовується поточне значення %4$s

en: Warning: not recommended on production sites - use at your own risk!
uk_UA: Увага: не рекомендується використовувати на робочих сайтах - використовуєте на свій страх та ризик!

en: Warning: your access to updates and support for Maps Marker Pro has expired!
uk_UA: Увага: період вашого доступу до оновлень і підтримки Maps Marker Pro закінчився!

en: Waypoints
uk_UA: Орієнтири (шляхові точки)

en: Waypoints radius
uk_UA: Радіус орієнтиру

en: We recommend using OpenStreetMap, but if you also want to use Google Maps, you need to register a <a href="%1$s" target="_blank">Google Maps Javascript API key</a>.
uk_UA: Ми рекомендуємо використовувати OpenStreetMap, але якщо ви також хочете використовувати Google Maps, вам потрібно зареєструвати <a href="%1$s" target="_blank">Ключ API Javascript Google Maps</a>.

en: Weekly
uk_UA: Щотижня

en: Weighting method of routing
uk_UA: Бажаний метод маршрутизації

en: Welsh
uk_UA: Валлійська

en: When using batch geocoding or when ambiguous results are returned, any results within the provided bounding box will be moved to the top of the results list. Below you will find an example for Vienna/Austria:
uk_UA: При використанні пакетного геокодування або коли результати неоднозначні, будь-які результати поставляються в обмеженому прямокутнику і будуть переміщені у верхню частину списку результатів. Нижче ви знайдете приклад для Відня/Австрія:

en: Whether or not to first search around the geolocation of the user found via his IP address.
uk_UA: Буде чи ні в першу чергу здійснюватися пошук геолокації користувача за його IP-адресою.

en: Whitelabel backend
uk_UA: Whitelabel адміністративна частина

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Width of the icons in pixels.
uk_UA: Ширина іконки в пікселях.

en: Width of the shadow icon in pixels.
uk_UA: Ширина тіні іконки, в пікселях.

en: Will be used if a link to a fullscreen map gets added to the homescreen on mobile devices. If empty, the Maps Marker Pro logo will be used.
uk_UA: Використовується якщо посилання на повноекранну карту додано на головний екран для мобільного пристрою. Якщо не заповнено, відображається логотип Maps Marker Pro.

en: With free authentication, up to %1$s request/domain/month are allowed (%2$s). Paid plans with even higher limits are available upon request (%3$s).
uk_UA: Безкоштовна аутентифікація дозволяє проводити не більше %1$s запитів/домен за місяць (%2$s). Платні плани з підвищеним обмеженням доступні за запитом (%3$s)

en: Wolof
uk_UA: Волоф

en: WordPress Admin Bar integration
uk_UA: Інтеграція WordPress Admin Bar

en: WordPress admin dashboard widget
uk_UA:   віджет панелі адміністратора WordPress

en: WordPress integration
uk_UA: Інтеграція з WordPress

en: XML sitemaps help search engines like Google, Bing, Yahoo and Ask.com to better index your blog. With such a sitemap, it is much easier for the crawlers to see the complete structure of your site and retrieve it more efficiently. Geolocation information can also be added to sitemaps in order to improve your local SEO value for services like Google Places.
uk_UA: XML-карти сайту допомагають таким пошуковим системам, як Google, Bing, Yahoo і Ask.com краще індексувати ваш сайт. З цією картою пошуковикам набагато простіше побачити повну структуру вашого сайту і надати цю інформацію користувачам. У XML-карти також можна додати інформацію про геолокації - це поліпшить ваші SEO-показники для таких сервісів, як Google Places.

en: Yearly
uk_UA: Щорічно

en: Yiddish
uk_UA: ідіш

en: Yoruba
uk_UA: Йоруба

en: You already started a free 30-day-trial for this site - free trial license key: %1$s
uk_UA: Ви вже почали безкоштовну 30-денну пробну версію для цього сайту - безкоштовний ліцензійний ключ: %1$s

en: You are currently using v%1$s and the plugin author highly recommends updating to v%2$s for new features, bugfixes and updated translations (please see <a href="%3$s" target="_blank">this blog post</a> for more details about the latest release).
uk_UA: Ви використовуєте v%1$s. Розробник плагіна рекомендує оновити його до версії v%2$s, щоб мати доступ до нових функцій, виправлень помилок та оновленим перекладам (дивіться <a href="%3$s" target="_blank">цей пост в блозі</a> для отримання додаткової інформації про останній реліз).

en: You are using the plugin "%1$s", which is severely outdated and incompatible with Maps Marker Pro - please deactivate it.
uk_UA: Ви використовуєте плагін "%1$s", який сильно застарів і не сумісний з Maps Marker Pro - будь ласка, деактивуйте його.

en: You are using the plugin "Async JavaScript", which breaks Maps Marker Pro. Please go to the <a href="%1$s">settings page</a> and add the following to the script exclusion list: %2$s
uk_UA: Ви використовуєте плагін «Async JavaScript», який порушує роботу Maps Marker Pro. Будь ласка, перейдіть на <a href="%1$s">сторінку налаштувань</a> і додайте в список виключень скриптів плагіна наступний текст: %2$s

en: You are using the plugin "Autoptimize", which breaks Maps Marker Pro. Please go to the <a href="%1$s">settings page</a>, enable advanced settings and either disable "Force JavaScript in &lt;head&gt;?" or add the following to the script exclusion list: %2$s
uk_UA: Ви використовуєте плагін «Autoptimize», який порушує роботу Maps Marker Pro. Будь ласка, перейдіть на<a href="%1$s">сторінку налаштувань</a>, Включіть додаткові настройки, після чого або вимкніть "Force JavaScript in &lt;head&gt;?" або додайте в список виключень скриптів плагіна наступний текст:%2$s

en: You are within %1$s %2$s from this point
uk_UA: Ви знаходитесь на %1$s %2$s від цієї точки

en: You can backup, restore and reset the settings on the <a href="%1$s">tools page</a>.
uk_UA: Ви можете зробити резервне копіювання, відновлення і скидання налаштувань в <a href="%1$s">розділі інструментів</a>.

en: You can choose from different geocoding providers, which enables you to get the best results according to your needs.
uk_UA: Maps Marker Pro дозволяє вибрати з різних постачальників геокодування того, який дасть можливість отримати найкращі результати відповідно до ваших потреб.

en: You can continue using version %1$s without any limitations. However, you will not be able access the support system or get updates including bugfixes, new features and optimizations.
uk_UA: Ви як і раніше можете використовувати версію %1$s без будь-яких обмежень. У той же час ви не зможете отримувати технічну підтримку або поновлення, включаючи виправлення помилок, нові функції і поліпшення коду.

en: You can copy your existing maps to this version using the <a href="%1$s">data migration tool</a>.
uk_UA: Ви можете скопіювати ваші існуючі карти в цю версію за допомогою <a href="%1$s">інструменту перенесення даних</a>.

en: You can test Maps Marker Pro for 30 days for free without any obligations.
uk_UA: Ви можете протестувати Maps Marker Pro протягом 30 днів безкоштовно без будь-яких зобов'язань.

en: You may bias results to a specified circle by passing a location and a radius parameter. This instructs the Place Autocomplete service to prefer showing results within that circle. Results outside of the defined area may still be displayed. You can use the components parameter to filter results to show only those places within a specified country.
uk_UA: Ви можете вибрати результати в певному колі, передаючи параметри розташування і радіусу. Це дає вказівку Службі Автозаповнеея Місця переваги показаних результатів в межах цього кола. Як і раніше можуть бути відображені результати за межами певної області. Ви можете використовувати параметри компонентів для фільтрації результатів, щоб показати тільки місця в межах тієї чи іншої країни.

en: You must agree to the ToS
uk_UA: Необхідно прийняти Користувацьку угоду

en: You need to confirm this action
uk_UA: Вам потрібно підтвердити цю дію

en: You seem located outside the boundaries of the map
uk_UA: Здається, ви знаходитеся за межами карти

en: Your chosen file has %1$s, cannot continue
uk_UA: Обрано файл %1$s, продовження неможливе

en: Your chosen file has %1$s, we are good to go
uk_UA: Обрано файл %1$s, все готово

en: Your free 30 day trial license key has expired. <a href="%1s" target="_blank">Please purchase a valid pro license key to continue</a>.
uk_UA: Термін дії вашої безкоштовної 30-денний ліцензії закінчився. <a href="%1s" target="_blank">Будь ласка, придбайте дійсний ключ ліцензії Pro</a>.

en: Zoom
uk_UA: Масштаб

en: Zoom buttons
uk_UA: Кнопки масштабування

en: Zoom in
uk_UA: Збільшити

en: Zoom level offset
uk_UA: Зсув рівня масштабування

en: Zoom out
uk_UA: Зменшити

en: Zoom step
uk_UA: Крок масштабування

en: all
uk_UA: все

en: click here for 1000+ free icons
uk_UA: Натистніть тут, щоб отримати більше 1000 безкоштовних іконок

en: click here for more details
uk_UA: натисніть тут, щоб отримати більш детальну інформацію

en: click to sort
uk_UA: натисніть, щоб сортувати

en: cn (for using bicycle routing using cycle route networks only)
uk_UA: cn (для використовування веломаршрутів, тільки на основі велодорожних мереж)

en: contributors
uk_UA: за участю

en: created by
uk_UA: створено

en: created on
uk_UA: даті створення

en: culture code
uk_UA: код культури

en: days left
uk_UA: днів залишилося

en: disabled
uk_UA: деактивовано

en: download GPX file
uk_UA: завантажити файл GPX

en: edit
uk_UA: редагувати

en: enabled
uk_UA: активовано

en: false
uk_UA: невірно

en: feet
uk_UA: фут

en: hidden
uk_UA: сховано

en: hide
uk_UA: сховати

en: imperial (miles)
uk_UA: імперська (милі)

en: isiXhosa
uk_UA: ісіКоса

en: isiZulu
uk_UA: Зулуський

en: language code
uk_UA: код мови

en: link
uk_UA: посилання

en: mapnik (for normal routing using car, bicycle or foot)
uk_UA: mapnik (для нормальних авто-, вело- або піших маршрутів)

en: markers
uk_UA: маркери

en: meters
uk_UA: метри

en: metric (km)
uk_UA: метрична (км)

en: no
uk_UA: ні

en: none
uk_UA: нічого

en: of
uk_UA: з

en: openrouteservice.org (based on OpenStreetMap, Europe only)
uk_UA: openrouteservice.org (заснований на OpenStreetMap, тільки Європа)

en: optional
uk_UA: довільний

en: preview
uk_UA: попередній перегляд

en: recent markers
uk_UA: Останні додані маркери

en: required
uk_UA: необхідно

en: results
uk_UA: результатів

en: settings
uk_UA: налаштування

en: show
uk_UA: показати

en: show all available changelogs
uk_UA: показати всі доступні списки змін

en: translate
uk_UA: переклад

en: true
uk_UA: вірно

en: under
uk_UA: по

en: use custom shadow (please enter URL below)
uk_UA: використовувати користувацьку тінь (введіть URL нижче)

en: use default shadow
uk_UA: використовувати стандартну тінь

en: via email
uk_UA: електронною поштою

en: visible
uk_UA: Видимий

en: yes
uk_UA: так

en: yournavigation.org (based on OpenStreetMap, worldwide)
uk_UA: yournavigation.org (заснований на OpenStreetMap, глобальний)
